Vzkaz pro truchlící na Zemi

Moji milí,
tímto vás všechny zdravím, jsem velmi potěšen, že čtete tento vzkaz, poselství pro vás.

Především vám všem chci sdělit, že smrtí nic nekončí.
Není třeba obávat se smrti, to je to, co na Zemi nevíte, je vám to záměrně po tisíciletí zatajováno. Na podvědomé úrovni to všichni víte. Na toto téma vyšlo i mnoho knih, kdo chcete vědět více.

Když „vypne tělo“, energie vědomí, duše existuje dál, část této energie zůstává s vámi tak, jako já nyní.

V posledních chvílích života se promítne celý život jako film na plátně – vše co jsme zažili, co se vám povedlo, co jste nestihli, po čem jste toužili, co jste mohli udělat jinak, jaký odkaz tu po sobě zanecháváte pro další generace.

Věřte mi, v tomto okamžiku vidíte zcela jasně všechny možnosti a cesty, které jste minuli a čeho litujete, protože strach vám nedovolil více riskovat, dělat změny, abyste dosáhli toho, co jste vlastně chtěli.

Po té nastává hluboký klid, vyrovnanost, úleva, pocit štěstí – je to návrat “ domů“.

Každý je zde s úctou a obdivem vítán i na úrovni rodové linie duší, za to, co ve svém životě dokázal, čím vším prošel. Nikdo není za nic souzen, to si pamatujte. Je to krásné uvítání a setkání, opravdu krásné.

A proto najděte svá nejtajnější přání a touhy a plňte si je. Kdyby si dnes každý z vás představil konec svého života, objevíte mnoho možností vašich přání a zážitků, které jste odsunuli na “ potom.“

Žijte život s laskavým ohledem i sami na sebe, neustálé ohledy, co tomu řeknou ostatní, vás šťastnými neudělají. Dělejte co v sobě, ve svém srdci cítíte že chcete – pocit těšení, radosti, naplnění, když na to jen pomyslíte – to jsou vaše přání.

Plňte si je, radujte se, buďte šťastní, važte si sami sebe, děkujte za získané zážitky, zkušenosti, činy a dovolte si dělat „věci“ i jinak, lépe pro sebe i všechny ostatní.

Každý máte svůj vlastní život a jak s nim naložíte je vaše volba. Není třeba stále plnit přání a potřeby ostatních na úkor sebe, pak žijete životy ostatních a ne ten svůj. Dopřejte si být šťastní a budou s vámi šťastní i ostatní.

Pamatujte moji milí, ZÁŽITKY jsou to nejcennější, co vám zůstává a co si jako jediné vezmete sebou. Smyslem života je být šťastný, radovat se, smát se, mít se rád, takový jaký jsem.

Udržujte dobré vztahy, mějte láskyplná a vstřícná slova i pro ostatní. V každém srdci se nachází dobro i když to navenek někdy nevypadá, nevíme jakou bolest za svým chováním skrývají, čím uvnitř sebe procházejí. Proto není třeba hodnotit a soudit nikoho za jeho jednání a rozhodnutí.

Radujte se, smějte se, tancujte, cestujte a oslavujte.Važte si, když slunce svítí, že kvete kvítí a šumí les a usmějte se dnes.

Život je uměním, jak vlastně žít. Žijte proto tak, aby jste ničeho nemuseli litovat a odcházet budete spokojení a šťastní. Není se čeho bát, není tu strach, smutek ani žal.

S láskou vás všechny objímám ( to mražení po těle jsem Já )

 

Tento vzkaz a mnohá další přijatá poselství jsem byla vedena vložit do letos vydané knihy s názvem Dvojplamen v realitě. Až přijde váš čas vnitřní proměny, budete připraveni. Více o knize zde:

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.