Vše má svůj účel a smysl

Vyšší vnímání reality
Započne li vaše cesta probuzení ke své vlastní jedinečnosti dochází k odhalení iluze ve které žijeme a objeví se v nás silná touha vědět víc.

Toužíme se stát dokonalou bytostí s prožitky radosti a vlastní jedinečnosti, najednou hledáme cesty, jak obnovit uvnitř své já, své schopnosti, talenty, dary a bytí ve své opravdovosti s čistotou svého srdce.

Jakmile pocítíme silnou vnitřní touhu vědět víc, vesmírné síly se spojí a začne se náš proces vnitřní proměny dít.

U vás všech, kdo čtete tyto řádky se již tak děje, lépe chápete své životní situace i nepříjemné životní děje a stoupáte vibračně do vyššího vnímání reality, do tzv. vyšší dimenze bytí, což znamená, že vnímáte situace z nadhledu a vzájemné propojenosti, víte, že nic se nám neděje náhodou, vše má svůj účel a vyšší smysl.

Vědomé propojování se se svým srdcem pouhým záměrem naplněným touhou otevírá neočekávané možnosti.

Sebereflexí, uvědomováním si svých emocí, pocitů vyvíjíme kladný vztah sami k sobě, aktivujeme posvátné lidství, laskavost a soucit s pochopením příčiny a důsledku.

Rozpomínáme se, jak sladit do rovnováhy vztah se svým božstvím, tělem, myslí – egem. Ego je a bude součástí našeho života a my své myšlení na cestě vlastní proměny vyvíjíme kladným láskyplným směrem.

Vysloveným záměrem: ”Dovoluji se otevřít všem možnostem mého nitra” se myšlenky postupně sladí s vnitřní pravdou, jedinečností duše, kterou v sobě všichni máme.

V průběhu vlastního procesu stále otevíráme další a další brány všech možností prožívání smysluplného života. Vystupujeme tak z iluze nevědomého života, kde se přežívá v rolích viníků a obětí v kole negativních myšlenek bez možnosti vnitřně se radovat.

Postupně ukotvujeme své světlo, svou esenci duše a tím i vnitřní pravdu o jedinečnosti nás samých. Otevřou se nám nové možnosti a pochopení velkolepého plánu a našeho poslání s poznáním toho, co přinášíme v této zázračné době na planetu Zemi.

V této fázi již nehledáme uznání a obdiv ostatních, uznáváme a obdivujeme sami sebe, svou duši, své dary a cítíme radost a vděčnost v každé buňce našeho těla. A zázraky se mohou dít.

Na úrovni srdce je vše možné a já mohu potvrdit, že na naší cestě, v našem partnerském soužití se synchronicity a zázraky opravdu dějí. Otevřelo se mi vnitřní vedení a s ním nové talenty, schopnosti o kterých jsem neměla ani tušení. Probíhají nová setkání, která nejsou náhodná a vzájemně se spolu posunujeme a podporujeme v růstu.

Dovolte sami sobě prožít si svůj život naplno a vše se uspořádá tak, že po čase vám bude nad krásou vašeho života přecházet zrak.

Kniha Dvojplamen v realitě – soubor poselství ze Zdroje, více informací zde
Vysokovibrační meditace, cesta k vaší jedinečnosti, více informací zde
Vysokovibrační obrazy v reprodukci, více informací zde

Bohyně s pochodní, přinášející odvahu k vyjádření být tím, kým jsme a proč jsme tady
Bohyně posvátného ženství a vnitřní svobody
Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.