V nové době je staré myšlení, na pokraji zhroucení

V Nové době je staré myšlení, na pokraji zhroucení, systém zastavil váš vnitřní růst, způsobil duchovní půst.

Stále více lidí se probouzí, svou individualitu nachází, jeden po druhém roste, jednoduše a prostě.

Máte touhu být konečně sami sebou, aby nikdo už neměl vliv nad tebou, vnímáte volání svého nitra, chci se cítit lépe dnes, ne až zítra.

Vaše pocity ukazují váš směr, mají sídlo v břiše (solar), přicházejí však tiše, když mysl svou ztišíš, lépe je pak slyšíš.

Vnímáte přece jak vlnu odporu, tak vlny dávající vám silnou podporu. Nechoďte cestou vlastního odporu, ztrácíte sebe a nemůžete se dostat s energií nahoru. To je to, co byste chtěli ale s ohledy sami na sebe, žíti neuměli.

Obracejte se do svého nitra a uvidíte zítra, každý váš pocit vám správnou cestu ukáže. To co vám rozum zakáže, vaše srdce jako správné ukáže.

Pocity srdce nám skvěle radí, po duši nás krásně hladí. Rozumu to ale vadí, myslí, že to on nám správně radí.

Odvážné kroky při pocitu odporu posouvají životní energii nahoru.
Nestavme ochranné zdi, nehrajme žádné role, napojme se na své nitro, své energetické pole.

Dobré pravidlo máme, v životě druhých se nebabráme, každý má vlastní volbu a čas, objevit sám sebe zas.
A váš život bude jako zázrak, po strasti ani náznak, budete dělat kvantové skoky, což nebylo možné celé roky.

Spojením svého těla s duší, to málokdo tuší, získáte pocity radosti, lásky a štěstí zas, to je v životě krása všech krás.

Splníte cestou svůj cíl, objevit svůj klid a mír, to je oč tu jde, vše záleží jen na tobě. Svou disciplínou a pílí, půjdete k cíli, k přáním a snům touhy vlastní, o čem se vám ani nesní. Otevřít se své duši, někteří z vás tuší, ukážete světu, proč že jste tu.

Postupně prohlédnete až za to, že realita není jediný svět, ta vás drží zpět. Většina z vás hledá teď svůj vnitřní harmonický svět.

Životem plujte jako po moři, vaše srdce se ke všem láskou rozhoří. Objevíte sami sebe, poznáte nebe, laskavost a dobro v sobě,
a předáte ho dál, to je Svatý grál.

Ukážete, že dobro srdce není pouze fráze, ale vítěz na celé životní dráze. Dobro z vás bude tryskat proudem, lidé se budou s vámi zvedat houfem. Ukážete na svém příkladě, že je štěstí nasnadě, vaše světlo, vaše vnitřní dobrota, je vaše nejvyšší hodnota.
Ukážete tak světu, že není třeba žádných střetů.

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Můj příběh a více informací tady Zde si stáhněte můj eBook zdarma Koupit knihu
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.