Seminář 8.6.2019 vysokovibrační proces vnitřní aktivace, sladění duše a těla

Tentokrát se na vás těším v Obřanech u Brna sobota 8.6.2019 od 10-17 hodin.
Místo setkání: KAFARA OBŘANY, Fryčajova 78/16, 614 00 Brno-Maloměřice 
Mapa Kafara Obřany zde

Ptáte se, co se to stále děje a proč to uvnitř tak bolí? Všichni procházíme léčením své duše, svého nitra od hlubokých energetických záznamů, otevíráme se vnitřním darům a hojnosti.

V nových energiích planety se setkávají partneři duše tzv. dvojplameny ve velkém měřítku a vztah se stává léčebnou duší pro navýšení osobních vibrací i vibrací planety.

Takováto setkání aktivují posvátné kódy v nás, které přinášíme pro tuto novou dobu na Zemi.

Jsem vedena vytvořit sérii seminářů na téma: Teoreticko praktický seminář sladění duše a těla, aktivace kodů duše a posvátných partnerských darů.

Jedná se o aktivační meditační proces pro nová energetická nastavení pomocí přijatých channellovaných záměrů.

Toužíte po vnitřním klidu, radosti, štěstí, lásce a harmonickém partnerském vztahu?
Cítíte, že váš partner je ten pravý ale stále máte pocity jako na houpačce?
Pátráte jako já kdysi, co se děje v partnerském vztahu na úrovni podvědomí?

Těším se na společné sdílení i vašich zkušeností v procesu aktivace vnitřní pravdy, harmonického partnerského vztahu a rovnováhy ve vašem životě.

Osloví li téma “energetického sladění duše a těla vaší duši“, možnost přihlášení je e-mailem, e-mail: info@dvojplamenvrealite.cz 
Potřebujete více informací?
Pište sms, volejte 724152410, ráda odpovím na vaše dotazy.

Přijaté poselství pro setkání našich duší zní:
“Spojením energetických polí aktivujete pradávné vnitřní pravdy a dary v sobě, které přinášíte pro tento svět v této nové době. Osloven bude ten, kdo bude poselstvím ve svém srdci zasažen. “

Hodnota příspěvku je 1500 Kč.
Rezervace bude platná po zaplacení rezervačního poplatku 500 Kč
Číslo účtu: 2301487675/2010 (do poznámky uveďte prosím vaše jméno a příjmení)

Program: 
Akášické záznamy duše a lidské filtry omezující naše vztahy a životy. Pamatujte, jsou to „pouhé“ energetické podvědomé zápisy vyplouvající do vědomí, to nejsme my…. Vzájemné sdílení ve skupině  
Vysokovibrační energetická očista formou řízené meditace.
Energetické odpojení tíhy, záznamů podvědomí, které mají být v danou chvíli v energiích skupiny rozpuštěny.

Aktivace pradávných posvátných kodů v sobě, spojení se svým vyšším já. Příjem channellovaného poselství ze Zdroje pro skupinu. Aktivující a uvolňující prožitek energetického sladění duše těla. Pocítíš jedinečnost své krásné duše.  

Co si vzít sebou?
Karimatku, deku na přikrytí a vlastní touhu po spojení se svou jedinečností duše, vyšším já, svými průvodci, partnerem duše..

Tento proces probíhá formou silných záměrů v řízeném meditačním procesu. Veškerá pradávná umění, dary, moudrost, laskavost, posvátnost si lze vzít zpět, vše máme energeticky uložené v akášických záznamech naší duše. Dozvíte se jak na tzv „Dolování Akáši“. 

Změna programu vyhrazena dle energetického nastavení skupiny..  

S objetím Marcela  

Proces vysokovibrační prožitkové očistné meditace, osobní sezení, více informací zde

Vnitřní vhledy a přijímaná channelovaná poselství mne vedly k napsání knihy o naší cestě s názvem Dvojplamen v realitě, k malování série obrazů vnitřních energetických procesů a aktivačních symbolů a být průvodcem vysokovibračního procesu sladění duše a těla. Všechny dary a schopnosti se otevíraly postupně v procesu sladění našich duší a jsem za vše opravdu velmi vděčná.

Co se děje v partnerském vztahu na úrovni podvědomí?

Partnerská láska na počátku vždy krásná je, po nějaké době vždy očista uložených podvědomých programů nastane.

Očistný proces je účelem vztahu, láska uzdravuje uložené bolesti, zranění a převzaté postoje, přesvědčení u obou partnerů.

Nejen ženy, ale i muži mají v sobě malé zraněné dítě, postupně se z obou partnerů vyplavují k emočnímu léčení uložené obavy a strachy, navenek se ale zdá, že přišly ve vztahu nezdary, nezájem, nepřekonatelné krachy.

Po nějaké době vyplouvají staré uložené bolesti navzájem, mnozí nevíte, že proto vyplouvá zlost, vznikají hádky a nezájem.

Každá žena má velký dar svým pochopením, intuicí a soucitem být pilířem budování harmonického vztahu.

Vědomá žena muže s láskou a podporou k harmonickému soužití vede, citlivost ženy je dar k pochopení očistného procesu podvědomých vlivů.

Veškeré negativní pocity, které jsme kdy ve vztazích s lidmi cítili nebo cítíme, jsou pouze naše, jsou uložené v našich energetických záznamech. Kdysi jsme je zažili, jinak by bolestné situace v našem životě nebyly.

A proto se nám nepříjemné situace dějí, zrcadlením mají dojít do vědomí k rozpoznání, k pochopení a k vyléčení.

Je to proces o sebereflexi a vlastním úsilí, abychom dosáhli podvědomé emoční očisty a vnitřní klid v sobě obnovili.

Více informací pro vlastní transformaci a energetický proces sladění duše a těla naleznete v mé knize Dvojplamen v realitě.

www.dvojplamenvrealite.cz/kniha/

Tagy:
Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.