Přichází nová vlna světla, aby jedinečnost vaší duše rozkvetla

Přichází nová vlna světla,
aby jedinečnost vaší duše rozkvetla.

Je čas projít odpuštěním tíživých energií ze svého těla přeladěním na nové frekvence.

25/ 7 Odpuštění tíživých energií a přeladění
Procítěně s úctou k sobě s rukou na svém srdci čti sám/a sobě, svému tělu, svým buňkám.
Prohlášení a láskyplné přeladění s láskyplným záměrem:

Já dnes a tady přináším sama sobě klid, svou plnou pozornost a láskyplné dary. Já dnes z celého srdce odpouštím především sam/a sobě, v této nové době plné zázračných změn.

Já sama sobě z celého srdce vše odpouštím, já s láskou k sobě prohlašuji:
Já nejsem vinna, (vinen) , Já nejsem vinna (vinen), Já nejsem vinna (vinen)

Já jsem vždy dělal/a vše, jak nejlépe jsem v daný moment uměl/a,
já neuměl/a jsem to vibračně jinak a lépe, já velmi toužím po odpuštění, abychom se uvnitř sebe všichni cítili lépe.

A proto pouštím se dnes jakékoliv energie vnitřní uložené viny za své činy.(Hluboký nádech a s výdechem odchází vše z těla ven. Několikrát nádechy opakuj)

Já odpojuji ze svého pole, ze svých buněk veškeré energie provinění, smutku, hněvu, nenávisti, zlosti a zášti ke komukoliv v mém životě.

Já prosím všechny bytosti v mém životě (i moje ratolesti) –
odpusťte mi prosím, odpusťte mi prosím, odpusťte mi prosím,
vždyť já obrovskou lásku ke všem ve svém srdci nosím, a i já z celého srdce odpouštím vám všem.

Žil/a jsem vždy tak, jak nejlépe jsem v daný moment uměl/a.
Já neuměl/a jsem to tehdy jinak. Já toužím po harmonii , vnitřním klidu, zdraví, radosti a lásce a beru si vše zpět a to teď hned.

S hlubokým nádechem ukotvuji dnes laskavé a jedinečné energie ve svém těle, abych se já i moji blízcí cítili zdravě, šťastně, vesele a skvěle.

Já jsem jedinečná bytost plná lásky, nadšení, zvídavosti a radosti, já ukládám všechny tyto nádherné energie až do kostí.

Já prohlašuji, že vím a cítím, že všechno, co se v mém pozemském životě dělo, se dělo tak, jak dle mého plánu duše se dít mělo. Abych došla, došel k poznání sám/a sebe pro spojení mojí duše s mým tělem. Abychom žili všichni šťastně a cítili se slastně.

Já mám právo na štěstí, chci být šťastná-šťastný a beru si ho nyní zpět, a to teď hned. Děkuji z celého srdce všem, kdo prošli i prochází mým pozemským životem.

Mnoho pochopení a zkušeností jsem získal/a, vše proto, aby má duše vnitřní radostí výskala a já mohla radost předávat dál, aby každý každého měl upřímně a ze srdce rád.

Já jsem jedinečná/ý taková/ý jaká/ý jsem a splním si každý svůj sen. Budu se vnitřně radovat a krásně se mít, ano takto chci žít. Mám právo se radovat, já toužím svou radost s úsměvem všem darovat.

Vždyť radost léčí duši mou i tvou, tak posvátnou. Já jsem vděčná/ý za všechny zážitky i bolestné prožitky, mělo to tak být, abych mohla procitnout a svou duši a své tělo konečně rád/a mít.

S láskou a objetím tečou mi slzy dojetí nad krásou a jedinečností vašich duší v procesu velkých změn.

Channelované poselství, které může pomoci i vám.
Přijala s láskou

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.