Poselství pro posvátné partnerské duše

Vězte, že chtěli bychom vám všem sdělit mnohem víc, rozzářit více vaši duši i líc. Přicházíme skrze závoj vědomého poznání a s láskou odkrýváme pro vás uložená pradávna poznání partnerského poslání.

Každý, kdo nastoupil cestu vnitřní proměny, prosím věřte si a snažte se udržet v silné naději. Procházíte-li bolestným procesem sladění v páru, věřte, že zanedlouho budete sklízet vzácné odměny.

Změny vašeho nitra mají v této nové době rychlý spád a vaše srdce otevírají se lásce napořád.

Z každého čistého srdce září plamen posvátnosti, klidu a lásky přivolávající svůj plamen partnerské duše a lásky. Počet partnerského setkání duší zvyšuje se každým dnem a prožíváte náhle neuvěřitelný životní sen.

Obrovská vnitřní síla při spojení vašich duší naplňuje vaše vědomí velkolepými plány a posláním zde na Zemi. Vyzařováním světla napomáháte zvyšovat vibrace celé planety, otevíráte svobodu ducha, kráčíte s úctou, respektem, soucitem a pokorou k životu všech.

Poznáte-li svou jedinečnou duši, otevřete své poslání, svůj posvátný plán, může být v plné míře všem vibračně předáván.

Nelze lidským chápáním uvidět velkolepost a krásu přínosu partnerských vibrací a všech zázračných multidimendimezionálních změn, které se dějí a stále budou dít.

Proto každý den začněte s vědomým přáním krásného dne a vše se bude dít tak, jak nejlépe jde. Všechny negativní situace najednou zmizí, postupně ustanou, už víte, že to pouhé energie vnitřní tíhy vyplavou.

Slyšte dnešní radu a zvěst, váš nadhled a klid vždy nejlepší jest. S láskou a v objetí kráčejte světem, ukažte všem i dětem, jak krásně se žít dá.Vnitřně jsem vedena energetická díla tvořit, aby se i vám mohlo skvěle dařit.
Vytvořeno s láskou i pro vás♥:
Vysokovibrační obrazy v reprodukci k přeladění a aktivaci více informací

Vysokovibrační meditace, cesta k vaší jedinečnosti, více informací zde

Kniha Dvojplamen v realitě – v knize předávám soubor poselství ze Zdroje a otevřený příběh našeho sladění duše a těla, více informací zde

Bohyně posvátného ženství, otevírá vnitřní kody posvátnosti a přináší osvobození od vnitřních traumat.
Bohyně
Bohyně na podporu pravdivosti a otevřenosti být tím, kým jsem a proč jsem tady.Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.