Plán našich životů zahrnuje…

Plán našich životů zahrnuje procházet lidskými zkušenostmi a probouzet se, vidět a vnímat situace z jiného úhlu pohledu. Vždy máme na výběr několik možnosti, jak se na životní situace podívat.

K vnitřnímu oddělení od sebe samých dochází v důsledku sebe odsuzování, vyčítáním si, co jsme udělali, neudělali a jaká rozhodnutí jsme učinit měli a neučinili. Vše jsme dělali, jak nejlépe jsme v daný moment uměli.

Vnitřní seznam v nás vyvolává smutek, strach, zlobu na sebe a na své blízké, ale není proč, vždyť jsme si tuto lidskou zkušenost na úrovni duše sami vybrali a rozhodli jsme se lekce zvládnout a prožít.

Nic v našich životech nebylo a není špatně, žádná provinění není potřeba mít, žádná obvinění není potřeba vznášet, vše se děje a dělo tak, jak má a mělo, abychom našli sami sebe a sladili jsme svou mysl, duši a tělo.

Všichni hledáme cesty a sbíráme zkušenosti, které nás posunou dál.
Přijmutím vlastní dokonalosti i všech nedokonalostí kráčíme vpřed.
Učíme se především přijmout a přiznat všechny své části a přijmout sebe samé.

Přijmutí nedokonalostí znamená uvědomit si, co můžeme my sami změnit, co od života vlastně chceme, co nechceme, pochopit i své slabé stránky, části nás samých, ( část zklamanou, opuštěnou, ublíženou, zoufalou apod), abychom nevraceli negativní situace do svého života zpět k pochopení stále dokola.

Posun znamená, že všechna pochopení, vnitřní změny a nová uvědomění zvládáme promítat do každodenní reality s osvojeným porozuměním, soucitem a v laskavosti, pro nastolení života bez boje a bez hledání viníků okolo. Jinak se situace opakují a točíme se stále ve stejném emoční kole.
Vždy se jedná o naše emoce. Pocity, které cítíme jsou v nás, jsou naše a chtějí být rozpoznány, jinak bychom je necítily.

PS:♥Zajímá vás, jak pomoci sami sobě a svým blízkým z opakujících se situací ven? Připravila jsem příjemná setkání s vámi. Pro vás, koho vaše duše volá. Na úrovni duší se již známe, těším se na setkání s vámi♥
S úctou a objetím
Marcela
Celodenní seminář sladění duše a těla
Víkendový seminář pro osvojení procesu sladění duše a tělaVysokovibrační obrazy v reprodukci
více informací o přínosu energetických obrazů k přeladění a možnosti objednání naleznete zde
Vysokovibrační meditace, cesta k vaší jedinečnosti, více informací zde
Kniha Dvojplamen v realitě – soubor poselství ze Zdroje, více informací zde

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.