Partnerství duší

Partnerství duší

 

 

Každá žena má velký dar svým pochopením, intuicí a soucitem, být pilířem budování vztahu.

Vědomá žena muže s láskou a podporou k harmonickému soužití vede, citlivost ženy je dar k pochopení očistného procesu podvědomých vlivů.

Veškeré negativní pocity, které jsme kdy ve vztazích s lidmi cítili nebo cítíme, jsou pouze naše, jsou uložené v našem nitru. Kdysi jsme je zažili, jinak by bolestné situace v našem životě nebyly.

A proto se nám nepříjemné situace dějí, zrcadlením mají dojít do vědomí k rozpoznání, k pochopení a k vyléčení.

Je to proces o sebereflexi a vlastním úsilí, abychom dosáhli podvědomé emoční očisty a vnitřní klid v sobě obnovili.

 

Vždy se ptejme sami sebe po konfliktu nebo bolestné situaci, co cítíte za pocit, např: odmítnutí, opovržení, smutek, ublížení, zlost, křivdu, nevděk, nenávist, závist, zoufalství, bezmoc, marnost, a napište si je na papír, pomáhá nám to uložené pocity rozpoznat a dojít k pochopení, že ostatní v dané situaci mají pouze z našeho nitra různé tíhy nevědomě vyplavit.

Nic se nám neděje náhodou, vše má svůj důvod. Každá situace nám všem vlastní pocity ukazuje a emoce k rozpoznání nastavuje.

Jsou to pocity uvnitř nás, jsou naše, okolí neví, jak a co cítíme, zda pochybujeme o sobě nebo se uvnitř bojíme. Mně samotné pomáhalo popsat si je, abych poznala, proč se tak cítím, které uložené pocity si nepříjemnou situací vlastně léčím.

Jak jinak vyplavit křivdu než ji opět v nějaké situaci znovu prožít. Jak jinak vyplavit odmítnutí než být odmítán.

 

Máteli zájem o více informací a channellingů v ucelené formě naleznete je v mé knize:  Mám zájem o knihu Dvojplamen v realitě

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.