Jak přeladit vyplavující se energie tíhy

Tento channeling pro přeladění energií a přijmutí své vnitřní síly a jedinečnosti vám může pomoci v udržení naděje a odevzdání se procesu očisty duše od starých energetických záznamů. Velmi pomohl mojí klientce, pro kterou jsem ho přijala po spuštění silného procesu po sobotním semináři.

Nacházíš se v silném očistném procesu a energetická omezení se vyplavují ve větší a silnější míře skrze tělo ven. Všechny uložené energie, které byly připraveny k očiště opouštějí tvé tělo …. Věř, že je to dobře, vše se přelaďuje a děje jak má.

Přijmi to, nevnímej to jako něco špatně, tím pak brzdíš, aby se uvolnilo vše připravené ven a prodlužuje se bolestný proces. Děje se vše na co jsi byl/a připraven/a zvládnout, jinak by se ti to nedělo.

V procesu, který se spustil po řízené vysokovibrační aktivační meditaci, je doporučeno vzít si volno a zůstat sám/a se sebou v klidu a s prohlášením:

Nic není důležitější než já, moje tělo a moje duše. Dovoluji si odpočinek pro svůj proces růstu a vzestupu a odevzdávám se energetickému přeladění.

Těším se na svou čistou duši a tělo, lásku, radost a vnitřní klid. Na své napojení a otevření všech darů , které jsem tolik toužil/a mít.

Vím, že jsem si svou touhou zvolila žít v radosti, v lásce, v napojení na zdroj a v otevření mého poslání a proto se vše děje, aby ukončily se opakující se bolestné situace a životní děje.

Věřím v božskou sílu a vesmírnou moc pomoci. Já se nyní tímto procesem dostávám z energetického kola bolesti, smutku, beznaděje a bezmoci.

Kdybych netoužila po svých darech a poznání svého poslání a otevření nové cesty, stála bych stále uprostřed kola opakujících se negativních situací.

Já jsem rád/a a vděčná/ý, že všechny energie připravené odejít, odchází, a do světla mojí duše mne tento proces provází.

Nemám strach ani z fyzických příznaků, kterými moje tělo prochází. Nepotřebuji litovat, zakrátko budu si ve svém klidu a napojení libovat. Nejsem již obětí, já jsem odevzdaná ke své jedinečnosti s odvahou dojít.

Děkuji za vše co se dělo a děje , těším se na radostné a láskyplné děje. Poskytuji sama sobě klid, prostor a čas, aby znovuzrodila se má duše v plném jasu a síle zas. Nyní ohledy beru zejména sama na sebe, jsem na prvním místě u sebe.

Vděčností a pozitivitou se léčím a posouvám vpřed, a tak to je.

Pokud máte zájem o mojí knihu Dvojplamen v realitě, kde naleznete léčivá poselství ze Zdroje posvátného Lemurijského učení, ukazatele pro vnitřní proměnu a napojení, možnost objednání zde.

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.