Jak otevřít své srdce, talenty, dary a poslání

Vítám vás na stránkách channellovaných poselství s vyšších sfér pro energetické sladění duše a těla.


Touha po smysluplném a láskyplném životě, vlastní odvaha a úsilí otevíraly moje vnitřní dary a poslání, co bych tady dělat měla. 

POMÁHÁM ENERGETICKÉMU SPOJENÍ DUŠE A TĚLA.

Každý musíme především chtít začít sami u sebe.

Deset let, objevovala jsem svůj vnitřní svět, postupně nacházela svou božskou sílu a radost z žití, jako malé dítě, skládala jsem střípky k smysluplnému bytí.

Mnoha poznání se mi dostalo, bolestné emoční přenastavení postupně nastalo, otevíraly se brány nových schopností s možností napojení se do vyšších sfér. Odtud, skrze mé vědomí, proudí láskyplné informace, plné energie lásky, bez negace.

Otevřel se mi nádherný dar, smysl života byl mi dán a já svůj krásný život velmi ráda mám.
Kdysi s pocity vnitřní prázdnoty hnala mě touha pochopit života smysl stále víc, kdo vlastně jsem a proč tu jsem, chtěla jsem objevit uvnitř sebe a vědět o smyslu života víc.

Pochopila jsem jak žít, kudy jít, odvahu překročit každý strach, musela jsem však mít. Každý obtížný krok projevil se novou vnitřní sílou, pokaždé cítila jsem se být „holubicí bílou“.

Dnes cítím a vím, že smyslem bytí otevřenost a pravdivost jednoznačně je, že v každém srdci dobro a láska uložená je, vše plně zazáří až rozumová maska podvědomých strachů a postojů roztaje.

Na této cestě se všichni cítí nejprve bolestně ale s každou úlevou radostně a lehce, pamatujte, pouze rozumová část této cestě věřit nechce.

Být průvodcem na vaší cestě za štěstím je mi potěšením, všichni procházíme bolestným i radostným životním pochopením, odhalujeme a poznáváme svou duši, svou vnitřní krásu, své světlo plné jasu.

Očistná energetická proměna pro radostné žití za srdce každého chytí.
Pojďte projít vlastní branou poznání, ať již nic vám nebrání, jít životem plného nadšení, lásky, radosti, s dary vašeho nadání.

Půjdete světem obdařeni vnitřním klidem a nadhledem, životní situace budou vnímány jako potřebné lekce s moudrým pohledem.

Všichni jsme dokonalé bytosti, obdařené úžasnými schopnostmi, každému dostane se ve správný čas otevření schopností a darů, všech  uložených vnitřních krás.

Na těchto stránkách naleznete soubor channellovaných poselství s vyšších sfér pro energetické sladění duše a těla.

 

Kniha Dvojplamen v realitě k zakoupení zde:
Osobní příběh vnitřní proměny včetně přijatých channelovaných poselství

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.