Jak na energetický vliv podvědomí, emoční „harampádí“v nás

„Energetické emoční „harampádí ”podvědomí nachází se v každém z nás, je to uložená energetická směs pocitů, které jsme kdy v minulosti prožili, a záleží na každém z nás, kdy se rozhodneme, abychom se tohoto energetického vlivu pustili.

V nových energiích planety nastal čas odhalit svou čistotu srdce, vyléčit svou zraněnou duši a ukázat svou pravou tvář.

Vždyť soucit, respekt, pokora a úcta k veškerému životu jsou dary laskavosti a dobra v každém z nás.“

Vlastní proměnou otevíráme energetický kanál těla pro vyšší vedení, pro energii světla, lásky a soucitu, aby mohl začít život v láskyplném pobytu.

Dobro bude zářit z každého z nás, je to skrytá krása všech srdcí v nás. Všichni jsme jedineční a zlatí, to strachy a obavy naše životy hatí.

Naučme se je propouštět, sami sobě a všem odpouštět.

Předávaná poselství uvádím ve své knize a část z nich i na těchto webových stránkách,  jejich energie otevírá vaše srdce lásce teď a tady.

Vědomým čtením lze přepsat mnohé emoční zápisy duše, dotknete se hluboko krásy vaší duše. Ucítíte uvnitř pravdu žití, za srdce vás to chytí, pocítíte velkou úlevu, budete vědět, jaké kroky zvolit kupředu.

V knize Dvojplamen v realitě pocítíte jedinečnost své duše a poznáte, jak pro svého muže, ženu, „bohem, bohyní“ být.

Více informací o knize se dozvíte zde

Objednat knihu zde

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Můj příběh a více informací tady Zde si stáhněte můj eBook zdarma Koupit knihu
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.