Jak léčivá poselství ze Zdroje, pomáhají měnit programy, vzorce, bloky a postoje.

Jak léčivá poselství ze Zdroje, pomáhají měnit programy, vzorce, bloky a postoje.

Energie přijatých poselství otevírají vaši životní cestu ke štěstí, i já měnila jsem sebe, své postoje a programy, nejprve energií slov mnoha moudrých knih, volila jsem správné kroky, chování a postoje, po té se mi otevřel příjem informací, poselství ze Zdroje.

Skrze mé vědomí přijímám a vkládám energii do každého z nich. Jsem vedena vložit je do knihy s názvem Soubor léčivých poselství ze Zdroje, aby každý kdo hledá cestu mohl objevit jak žít a uvědomit si podvědomé programy a  naučené vzorce a postoje.

Léčivá energie vložená do každičkého slova přijatých poselství, vám životní sílu dává.
Pohladí vás na duši, uvědoměním si souvislostí, pochopením sebe se energie programů a naučeným postojů vytrácí.
Pocítíte, že na úrovni svého srdce všechny informace vlastně znáte, pochopíte proč emočně nebo fyzicky strádáte.

Poselství dotýkají se pravdy v srdcích všech, kdo hledá klid a mír na duši,
poklad, který vám přísluší. Předávám láskyplné rady pro chvíle odpočinkového čtení, přeji všem, ať vaše životy se v lásku, štěstí a mnoho radostí, změní. Z celého srdce mého, posílám lásku a objetí srdce mého. Ať energie lásky pohladí vaše vlásky, otevře srdce zcela a vaše bytost září světlem celá.

Mým přáním je, ať radostná, něžná a láskyplná energie, léčivou silou slova, naplní všechna srdce světa
,
vysílána je všem, i pro ty, kdo pouze v rozumových energiích přebývá, přeji vám, ať se vaše srdce láskou, štěstím a radostí usmívá.
Je na každém z vás, jaké zvolíte kroky, nechte se vést srdcem a budete šťastně žít po další roky.

Svým srdcem na dlani a osobním příkladem, probouzíme další srdce s jejich božským pokladem. Energie lásky je kousek Boha v nás, poklad, co vycházet má z každého z nás. Nádechem přijímáme do srdce energii lásky ze zdroje, výdechem propouštíme negativní postoje, říkáme tomu, musíme to rozdýchat nebo se z toho vydýchat.

Nová uvědomění otevírají energetický kanál pro životní sílu lásky a soucitu, po té začíná život v láskyplném pobytu. Váš život se obohatí, radostí a láskou mojí milí a zlatí. Dobro bude zářit z každého z vás, to je krása srdce v nás.

Všichni jste jedineční, jste zlatí, to uložené strachy a bolesti vaše životy hatí. Naučite se je propouštět, sami sobě a všem odpouštět. S úctou a obdivem loučím se teď, nechť přijatá poselství otevřou vaše srdce Tady aTeď.

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Můj příběh a více informací tady Zde si stáhněte můj eBook zdarma Koupit knihu
Komentáře
  1. Edita napsal:

    Ahojky Marcelko…je to krásně rečené..jen tak dále,,,Edi

  2. Jana Bínová napsal:

    Děkuji za krásný léčivý článek!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.