Afirmace vědomého záměru pro aktivaci vlastní vnitřní jedinečnosti

Každá buňka ti naslouchá,
tvé vědomé příkazy poslouchá.

Afirmace vědomého záměru pro aktivaci vlastní vnitřní jedinečnosti. Aktivační prohlášení vyslov svému tělu, duši, buňkám. Každá buňka ti naslouchá, tvé vědomé příkazy poslouchá.
Tvé vědomí je šéf všech buněk a tvého těla. Každý záměr slyší a vždy s láskou vyslyší.

Já z celého srdce přijímám všechny své části jedinečnosti své duše – mnou dosud nepoznané, aby mohli býti v realitě dokonale ukotvené a rozpoznané.

Já jsem připraven/a na vstup nových frekvencí a vibrací v tento vzácný čas. Já se svou vírou v sebe a ve své jedinečné dary posouvám se svému světlu blíž a blíž.

Já projevuji vděčnost za všechny získané zkušenosti a pády, nyní vím kým jsem a proč jsem tady. Já teď a tady s rukou na srdci odpojuji svou silnou touhou záměru energetickou tíž.

Z hlubokým nádechem přijímám vše nové, dosud nepoznané a očekávám již samé laskavé věci.

Já vstupuji novou branou přítomného bytí do láskyplného pozemského žití.

Já přijímám s úctou propojení energie matky Země a žádám, aby ukotvila se s láskou ve mně.

Já odevzdávám se novému proudu života celá/ý, já jsem otevřená/ý a pravdivá/ý zcela.

Miluji život, miluji sebe, miluji tebe a miluji vše co je.
Já jsem vším, co je, a tak to je.

Cítím krásu nového života ve svém poli, ve svých žilách, nová životní energie se do mne právě vlila.

Je to lehkost, radost, laskavost , hojnost a na duši klid, tyto vnitřní hodnoty přeji si ve svém pozemském životě neustále mít.

Já miluji zde na Zemi žít. Děkuji za vše, za lásku, za radost, za štěstí, za hojnost a zdraví, má duše dnes s radostí slaví.

Vím, že slova vděčnosti a srdečných díků mi přináší další radost a hojnost, a můj život se stále k lepšímu mění.

Já jsem radost, já jsem štěstí, já jsem hojnost, já jsem zdraví. Z celého srdce děkuji sobě, děkuji všem, se slovy díků plní se každý můj sen.“

Z hlubokými nádechy a výdechy se sám/a se sebou spojuješ, svého vnitřního spojení tak pro láskyplnou aktivaci dosahuješ.

Přijato pro posun
S objetím a úctou

Miluji můj krásný život, mým posláním je pomáhat s odhalováním a přepisem podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pomáhám všem, kteří chtějí odhalit a pochopit, co a proč se nám v životě vlastně děje. Zcela zdarma pro vás vkládám léčivá poselství ze Zdroje na můj blog a rozesílám vám přijatá channelovaná poselství e-mailem. Pořádám vysokovibrační semináře a přijímám pozvánky na lektorské přednášky. Nabízím vám osobní sezení - vysokovibrační meditační proces vnitřní proměny a aktivace Můj příběh a více informací tady Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma Máte již mojí knihu se souborem poselství ze Zdroje? Kniha Dvojplamen v realitě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.